Chcąc dostosować się do oczekiwań i potrzeb Gości naszą ofertę przygotowaliśmy w kilku wariantach:

separator

Spacer

Ponad godzinna wycieczka z zawiązanymi oczami w okolicach krakowskiego Rynku. W kameralnej, 4-osobowej grupie z pomocą naszego przewodnika poznasz Kraków z innej, nieznanej Ci dotąd perspektywy.

Degustacja

Obiad lub kolacja w restauracji składający się z przystawki, dania głównego, deseru oraz dwóch rodzajów alkoholu (nalewka oraz wino).

Pakiet Standard

W skład którego wchodzi ponad godzinny spacer z zawiązanymi oczami w okolicach krakowskiego Rynku połączony z mini degustacją. W kameralnej, 4-osobowej grupie z pomocą naszego przewodnika poznasz Kraków z innej, nieznanej Ci dotąd perspektywy. Po spacerze zabierzemy Cię do restauracji na mini degustację, w trakcie której smaki i aromaty odsłonią przed Tobą swe bogatsze oblicze (po degustacji możliwość pozostania w restauracji).

Pakiet VIP

W skład którego wchodzi ponad godzinny spacer z zawiązanymi oczami w okolicach krakowskiego Rynku połączony z degustacją. W kameralnej, 4-osobowej grupie z pomocą naszego przewodnika poznasz Kraków z innej, nieznanej Ci dotąd perspektywy. Po spacerze zabierzemy Cię do restauracji, w trakcie której smaki i aromaty kuchni polskiej odsłonią przed Tobą swe bogatsze oblicze. Obiad lub kolacja składać się będą z 5-daniowego menu oraz alkoholu.